Глава УГКЦ закликає дітей і студентську молодь світу підтримати ровесників в Україні

23.11.2022, 17:50
Католики
Глава УГКЦ закликає дітей і студентську молодь світу підтримати ровесників в Україні - фото 1
За словами  Патріарха Святослава, останні десятиліття в Україні робилося багато щодо реформи шкільної освіти, щоб посткомуністична совєтська ідеологія була вигнана з української школи, щоб українська освіта відповідала міжнародним стандартам якості освіти. Сьогодні, наголошує Глава УГКЦ, Україна зустрілися з викликом, як зробити безпечним навчання у школах та університетах, адже всі турбуются про безпеку дітей.

Про це Патріарх Святослав говорив сьогодні у воєнному зверненні.

«Можливо, безпека дитини сьогодні стає основною причиною емігрування багатьох батьків. Але ті діти, які за кордоном опинилися зі своїми батьками, хочуть вчитися онлайн зі своїм класом в Україні.

Ми дякуємо тим батькам, які помагають своїм дітям ретельно щоденно брати участь у тих онлайн заняттях, де б вони не знаходилися. Ми бачимо, як навіть на окупованих територіях росіяни починають переслідувати батьків, які відкривають своїм дітям можливість онлайн навчання в українській школі», — сказав Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав звернув до дітей і молоді різних країн світу: «Пам’ятайте, що діти в Україні вчаться під бомбами, ракетами, без світла серед холодної пори року. Я прошу всіх дітей світу, студентську молодь — підтримайте ваших ровесників в Україні. І так зможемо вже сьогодні творити краще майбутнє для України, Європи і світу».