Глобальний посол Всесвітнього Євангельського Альянсу ознайомився з діяльністю ВРЦіРО

Глобальний посол Всесвітнього Євангельського Альянсу ознайомився з діяльністю ВРЦіРО - фото 1
Зустріч головуючого Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій Григорія Коменданта з глобальним послом Всесвітнього Євангельського Альянсу Браяном Стіллером відбулася 22 листопада.

Посол ВЄА розповів про основні віхи в 175-річній історії Альянсу. Також він поділився нинішнім станом платформи, яка налічує понад 650 мільйонів євангельських віруючих у 143 країнах, що об’єднує близько 25% християнського населення земної кулі. Про це інформує офіційний сайт ВРЦіРО.

Григорій Комендант ознайомив гостя з історією ВРЦіРО та актуальними проектами у сфері розвитку державно-церковних відносин та законотворчості, розповів про багаторічний досвід міжконфесійного діалогу в Україні та принцип консенсусу Ради Церков. Голова ВРЦіРО також згадав про ініціативи щодо захисту життя, шлюбу та сім’ї, запобігання домашньому насильству, утвердження справедливості та верховенства права, захисту довкілля, розвитку капеланства в різних сферах тощо.

«Я ніде у світі не бачив такої чудової співпраці для загального блага! Коли я вперше дізнався про вашу Раду цього літа, я відтоді показую іншим людям, як, зберігаючи наш спосіб поклоніння та свідчення, ми можемо знайти шляхи чесного співіснування на національному рівні», – сказав посол ВЄА Браян Стіллер.

На зустрічі також були присутні Генеральний секретар Українського Біблійного Товариства Олександр Бабійчук та член Секретаріату ВРЦіРО Юрій Кулакевич.

Програма візиту Посла Всесвітнього Євангельського Альянсу, який перебував в Україні кілька днів, передбачала зустрічі з духовенством та представниками влади, інтерв’ю ЗМІ, участь у богослужіннях та культурних заходах.