"Голод стає одним із інструментів війни, який ворог застосовує проти мирного населення", - Глава УГКЦ у 73-й день війни

07 травня, 20:54
Католики
"Голод стає одним із інструментів війни, який ворог застосовує проти мирного населення", - Глава УГКЦ у 73-й день війни - фото 1
Про це заявив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 73-й день війни росії проти України.

Блаженніший Святослав зауважив, що Україна стоїть, Україна бореться. І рішучість захищати Батьківщину з кожним днем тільки збільшується. Патріарх Святослав говорив і про Маріуполь. Хоча вдається евакуювати певну кількість, зокрема цивільних людей, але трагедія Маріуполя продовжує розгортатися на очах усього світу.

Блаженніший Святослав сказав, що Катехизм УГКЦ називає сім діл милосердя для душі і сім діл милосердя для тіла ближнього.

«Почнімо сьогодні із першого діла милосердя для тіла ближнього. Це діло всім нам добре відоме – голодного нагодувати. Ми бачимо, що війна спричиняє голод різної інтенсивності в різних частинах України», – зазначає Глава Церкви.

За його словами, помогти нашому ближньому знайти кусок хліба означає допомогти людині не тільки прожити день, а й зрозуміти, що Бог про неї дбає.

Предстоятель подякував усьому світові, який сьогодні збирає гуманітарну допомогу Україні. На тих пачках, які приходять до України з різних частин світу, можна прочитати слова підтримки та радості, що те добре діло нагодувати ближнього взагалі вони можуть робити.