Голова Комісії УГКЦ з міжрелігійних відносин відвідав Апостольську нунціатуру у Бразилії

09 березня, 10:48
Католики
Голова Комісії УГКЦ з міжрелігійних відносин відвідав Апостольську нунціатуру у Бразилії - фото 1
О. Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, 7 березня відвідав Апостольську нунціатуру у Бразилії.

Під час зустрічі священик розповів про сучасну ситуацію в Україні та подякував бразильському духовенству за підтримку України у протистоянні російській агресії.

За його словами, українці, прості люди, жертви цієї війни, вижили завдяки світовій християнській солідарності та молитві. Отець також згадав про двох полонених священиків УГКЦ із Бердянська, доля яких до сьогодні залишається невідомою.

Розповівши про служіння УГКЦ у час війни, зокрема в соціальній сфері, о. Ігор висвітлив діяльність благодійної Патріаршої фундації «Мудра справа», яка вже встигла допомогти десяткам тисяч потребуючих сімей продуктовими наборами й евакуювала за допомогою волонтерів декілька тисяч осіб зі Сходу та Півдня України.

На закінчення учасники зустрічі спільно помолилися за Україну та перемогу правди і справедливий мир.

Додамо, що о. Ігор Шабан цими днями перебуває у столиці Бразилії у складі делегації громадянського суспільства України, щоб розповідати світовій спільноті про російську агресію і те, як український народ вкотре виборює право на існування та захищає загальнолюдські цінності, щоб у кожному куточку планети розуміли, що відбувається в Україні.