Голова Північної єпископської конференції надіслав листа солідарності з українським народом

Голова Північної єпископської конференції надіслав листа солідарності з українським народом - фото 1
На ім’я апостольського екзарха для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії владики Богдана Дзюраха 26 січня 2022 року надійшов лист солідарності з українським народом від єпископа Чеслава Козона, Голови Північної єпископської конференції.

Цей лист є відповіддю на заклик апостольського екзарха до посиленої молитви і до солідарності з українським народом, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

"Ми з великою тривогою стежимо за розвитком подій на кордонах України і випливаючою з цього загрозою для Вашої країни і водночас бачимо великі страждання, яких завдають українському народові, і то не лише в останніх тижнях, але впродовж тривалого часу.

Ми охоче долучилися до заклику Святішого Отця і сьогодні особливо молилися за Україну, за народ, за Церкву в країні, як рівно ж за мир для Вашої країни та нашого континенту.

Цим листом я прагну від імені Північної єпископської конференції висловити нашу солідарність і близькість, а також запевнити Вас про наші молитви", - йдеться у листі.

Довідка

Північна єпископська конференція (відома ще як Конференція єпископів Скандинавії) складається з римо-католицьких єпископів усіх скандинавських країн, а саме — Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії та Ісландії. Вірні УГКЦ, які проживають у цих країнах, разом зі своїми душпастирями належать до Апостольського екзархату УГКЦ з осідком у Мюнхені (Німеччина).