Голова Місії капеланської допомоги вірним ПЦУ провів робочі зустрічі у Вселенській Патріархії

Голова Місії капеланської допомоги вірним ПЦУ провів робочі зустрічі у Вселенській Патріархії - фото 1
2-3 лютого 2023 р. з благословення Митрополита Епіфанія відбулася робоча поїздка голови Місії капеланської допомоги вірним ПЦУ, які внаслідок війни тимчасово перебувають поза межами України, митрополита Рівненського і Острозького Іларіона, до Вселенської Патріархії.

За повідомленням пресслужби ПЦУ, в рамках візиту були проведені низка зустрічей, в яких йшлося про практичні питання взаємодії ПЦУ та Вселенського Патріархату в організації духовної опіки для вірних з України, про що говориться у зверненні Священного Синоду ПЦУ до Вселенського Патріарха Варфоломія від 18 жовтня 2022 р.

Після братнього спілкування, на запрошення Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія, делегація молилася під час заупокійної літії (Трісагіоном) за покійним митрополитом Пергамським Іоаном (Зізіуласом).

Заупокійну відправу очолив Патріарх Варфоломій.

Як повідомляють в ПЦУ, Патроіарх Варфоломій тепло прийняв українську делегацію. Від імені Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви Патріарху Варфоломію були передали теплі вітання й подарунки. Зокрема митрополит Іларіон передав Його Всесвятості панагію, виконану українськими майстрами в синьо-жовтих кольорах.

Вселенський Патріарх, своєю чергою, обдарував українське духовенство подарунками та уділив своє благословення.