• Головна
  • Новини
  • Головний капелан ПЦУ із капеланом тренувальної місії UNIFIER обговорили подальшу співпрацю...

Головний капелан ПЦУ із капеланом тренувальної місії UNIFIER обговорили подальшу співпрацю

07.08.2021, 16:06
Головний капелан ПЦУ із капеланом тренувальної місії UNIFIER обговорили подальшу співпрацю - фото 1
5 серпня 2021 року в приміщенні Синодального управління військового духовенства відбулася зустріч Голови СУВД митр. Іоана (Яременка) із капеланом американського контингенту міжнародної тренувальної місії «UNIFIER” Chaplain (Major) Jeffrey Cole. На зустрічі був присутній заступник Голови СУВД з міжнародної та міжконфесійної співпраці прот. Костянтин Холодов.

Про це повідомляється на Фейсбук сторінці Синодального управління військового духовенства ПЦУ.

Як йдеться у повідомленні, сторони обговорили шляхи співпраці та подальшого розвитку взаємовідносин. Також обговорювали тему освіти та навчання військових капеланів.

Операція "Unifier", також відома як Об'єднана цільова група Збройних Сил Канади - Україна, — це внесок Збройних Сил Канади у безпеку України в координації з Збройними силами України. Він розпочався від часу розпалювання росіянами війни на Сході України та анексії Криму після Революції Гідності в Україні.

Операція є частиною багатонаціональної спільної комісії, більшого органу, що складається з США, Великої Британії, Канади, Швеції, Польщі, Литви та Данії, спрямованих на реформування українських військових. Канадські війська, які беруть участь в операції, походять з 1-го батальйону Королівського канадського полку. Канадський внесок у навчання надають близько 200 канадських солдатів, що проводять ротацію кожні 6 місяців.