Головний спонсор УПЦ МП увійшов у наглядову раду академії Ківалова

21 січня, 10:32
Суспільство
Головний спонсор УПЦ МП увійшов у наглядову раду академії Ківалова - фото 1
Нардеп Вадим Новинський, якого називають головним спонсором УПЦ МП, увійшов до складу наглядової ради Національного університету "Одеська юридична академія".

Про це йдеться в наказі №31, виданому Міністерством освіти і науки 11 січня 2021 року, підтвердили в пресслужбі МОН у відповідь на запит LIGA.Life.

Окрім Новинського до складу ради увійшли Андрій Портнов, який був заступником голови Адміністрації президента Віктора Януковича Лідія Ізовітова, Василь Кремень та Леонід Кучма.

В міністерстві нагадали, що керівництво університетів саме формує склад наглядової ради, згідно з частиною першою статті 37 Закону України "Про вищу освіту".

"У січні 2021 року Національний університет "Одеська юридична академія" звернувся до Міністерства освіти і науки України з листом, яким вніс пропозицію щодо персонального складу Наглядової ради Національного університету "Одеська юридична академія", – йдеться у відповіді.

Так, після перевірки МОН встановило, "що у поданій пропозиції відсутні особи, які не мають права входити до складу Наглядової ради НУ "ОЮА".

В міністерстві додали, що підтримують "повноцінну реалізацію принципів університетської демократії та автономії закладів вищої освіти з урахуванням міжнародних зобов’язань України та норм національного законодавства".