Греко-католицьку монахиню з Казахстану нагородили папською медаллю

12.10.2021, 18:04
Світові
Греко-католицьку монахиню з Казахстану нагородили папською медаллю - фото 1
В Апостольській нунціатурі Казахстану м. Нур-Султан 12 жовтня відбулася церемонія нагородження папською медаллю "Хрест "За заслуги перед Церквою і Папою" та відповідною грамотою с. Севастіяни Шегди, Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії УГКЦ.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Папську нагороду вручив архиєпископ Френсіс Ассізі Чуллікатт, Апостольський нунцій в Республіці Казахстан.

Нунцій особисто висловив вдячність с. Севастіяні за 10-річне жертовне служіння в нунціатурі та підкреслив, що це нагорода для всієї спільноти сестер служебниць, які трудяться в усьому світі у Церкві і для Церкви.

Присутніми на цій церемонії були: о. Василь Говера, апостольський адміністратор для вірних візантійського обряду в Казахстані і Середній Азії, с. Мирослава Яхимець, провінційна настоятелька з України, с. Назарія Дудар, яка разом із с. Севастіяною здійснює служіння в Апостольській нунціатурі Казахстану, с. Олена Гнідець та с. Віра Корищук, які провадять місійне служіння в УГКЦ м. Караганда. Також був о. Андрій Стецик, парох храму Святого Обручника Йосифа УГКЦ в Нур-Султані та о. Мікелє Тутало, другий секретар Апостольської нунціатури.

Сестра Севастіяна Шегда у подячному слові сказала: «З вдячністю приймаю цю нагороду і у вашому імені складаю подяку Святішому Отцеві Папі Франциску».