Громадська рада Міноборони вважає легалізацію одностатевих партнерств - загрозою національній безпеці

Громадська рада Міноборони вважає легалізацію одностатевих партнерств - загрозою національній безпеці - фото 1
Громадська рада у своїй заяві оприлюднила позицію військових: «Військові наголошують, що вони боронять Українську державу і націю, свої сім’ї, захищають споконвічні українські християнські цінності. Українська армія воює, щоб захистити право і можливість громадян України жити на своїй землі, створювати сім’ї, народжувати та виховувати дітей. Адже без сімей і дітей не буде й України!».

Про це інформує "Слово про слово".

Згідно з повідомленням Громадської ради при Міністерстві оборони України, українські воїни та українська армія вважають Батьківщину та Україну надзвичайно важливими. Після обговорення, Громадська рада опублікувала заяву щодо запропонованого законопроекту про легалізацію одностатевих партнерств.

Заява, підписана головою Ради Володимиром Чепцем, вказує на недостатню інформованість про “тисячі військовослужбовців, які проявляють інтерес до одностатевих партнерств”, не зважаючи на заяви пропонентів законопроекту у пояснювальній записці.

Рада висловила занепокоєння стосовно пропозиції спростити процедуру реєстрації одностатевих стосунків.

У заяві надається роз’яснення, що дозвіл на перереєстрацію майна на статус «зареєстрований партнер» створює широкі можливості для незаконної та корупційної діяльності. Крім того, це дає можливість особам ухилятися від військової служби, використовуючи стан здоров’я свого партнера. Додаткове занепокоєння викликає пропозиція надати статус «сімейних» зареєстрованим партнерам, що суперечить Конституції та Сімейному кодексу, скасовуючи вимогу спільного проживання.

Громадська рада при Міністерстві оборони України висловлює свою точку зору щодо авторів законопроєкту та їхніх дій. Вони наголошують, що запропонований закон становить загрозу національній безпеці України. Це особливо актуально в періоди воєнного стану та активних бойових дій, коли протидія інформаційним операціям агресора є надзвичайно важливою. У раді стверджують, що викладені в законопроекті пропозиції розпалюють серйозні соціальні конфлікти та відвертають увагу та ресурси Верховної Ради України від їх основної мети – «досягнення перемоги над агресором – Російською Федерацією».

Тобто законодавча пропозиція, внесена 18 депутатами, викликає значне збентеження та подив. Очікується, що вони будуть підтримувати наших бійців та працювати на збереження єдності українського народу. Однак їхні дії мають протилежний ефект.

Військовослужбовці вже подали та оприлюднили численні заяви, в яких різко засуджували законодавчу пропозицію легалізувати «одностатеві партнерства». Вони вже донесли свою позицію та бажання, щоб ініціатори законопроекту №9103 почули їхні занепокоєння.

Раніше Міністерство оборони України оприлюднило документ-пропозицію щодо законопроекту «Про інститут зареєстрованого партнерства», який підписав міністр Олексій Резніков. У документі прямо зазначається відсутність підтримки законопроєкту. Крім того, в ньому стверджується відсутність підтвердженої інформації про наявність «тисяч» ЛГБТ, які нібито боронять нашу країну.