Грузинський Патріархат виступив проти ЛГБТ-маршу в Тбілісі

03.07.2021, 18:50
Світові
Грузинський Патріархат виступив проти ЛГБТ-маршу в Тбілісі - фото 1
За словами духовенства, «організатори запланованого “Прайду” пропагують нетрадиційний спосіб життя під виглядом захисту прав людини. Він містить ознаки провокації та суперечності соціально визнаним моральним нормам і спрямований на легалізацію тяжкого гріха»

Звернення щодо проведення «Тбілісі-Прайду», який проводиться 1-5 липня, Грузинська Православна Церква опублікувалана своєму офіційному сайті, повідомляє Духовний Фронт України.

«Тбілісі-Прайд» порушує права, свободи та вибір переважної більшості грузинського суспільства, незалежно від етнічної приналежності, релігії чи іншої приналежності, – йдеться в заяві.

У Грузинській Церкві зауважили, що православна Церква завжди доброзичлива до грішників, але не до гріха, тому «ненависть і насильство щодо когось абсолютно неприпустимі, але також неприпустимо визнавати гріх і намагатися впливати на інших».

«Нам важливо, щоб наше суспільство бачило, що європейська демократія – це не відмова від мислення та способу життя переважної більшості людей та їхніх релігійних настроїв. Через ці та інші обставини ми звертаємось до 30 членів робочої групи Європейського парламенту з питань ЛГБТК+ та керівників посольств, акредитованих в Грузії, і просимо їх утриматися від підтримки та заохочення Тбіліського Прайду».

«Ми закликаємо наш уряд адекватно оцінити поточну ситуацію, діяти в інтересах державної стабільності та громадянського миру та уникати дестабілізації ситуації в країні та суспільному житті – з неминучою тривогою», – підсумували в Грузинській Церкві.