Хасиди по всьому світу провели особливу молитву за мир в Україні

Хасиди по всьому світу провели особливу молитву за мир в Україні - фото 1
Напередодні нового єврейського року Рош-га-Шана громади брацлавського хасидизму по всьому світу провели молитву «Тікун аклалі» за мир в Україні.

Про це повідомляє Умань-медіа.

«Ми щоразу молимося за Україну та Умань. Але цього року хасиди у всьому світі молилися за мир в Україні. Віримо, що наша молитва принесе мир в Україну», - заявив Керівник Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана Натан Бен-Нун.

Відомо, що молитви проходять в усіх громадах брацлавських хасидів, як в Умані, так і в Ізраїлі та в інших країнах.

Довідка: «Тікун аклалі» відкрив і передав світові великий і святий праведник рабі Нахман із Браслава. "Тікун аклалі" складається з 10 псалмів (16, 32, 41, 42, 59, 77, 90, 105, 137. 150) книги "Теілім" царя Давида, і це корінь усієї книги.

Молитва призначена для будь-якої людини: чоловіки та жінки; малого та великого. Прочитана вголос, послідовно, по можливості, не перериваючись, і в будь-який час доби, вона допомагає, як видно з назви, за будь-яких труднощів, у будь-якій сфері, у будь-якій ситуації.

Як повідомлялося, цьогорічне святкування єврейського Нового року — Рош га-Шана триває з 25 по 27 вересня. До Умані прибули 23 тисячі паломників-хасидів.