• Головна
  • Новини
  • Католики
  • УГКЦ
  • Глава УГКЦ: «Через рішення новітніх диктаторів заблокувати зернову угоду, мільйони людей у всьому світі приречені на голод»...

Глава УГКЦ: «Через рішення новітніх диктаторів заблокувати зернову угоду, мільйони людей у всьому світі приречені на голод»

31.10.2022, 18:00
Католики
Глава УГКЦ: «Через рішення новітніх диктаторів заблокувати зернову угоду, мільйони людей у всьому світі приречені на голод» - фото 1
Ми зміцнюємо нашу державу і протистоїмо жахливому агресору кожним новим зусиллям, яке докладаємо, щоб економити електроенергію, щоб дотримуватися правил дорожнього руху і державних законів під час військового стану. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 250-й день війни Росії проти України.

Предстоятель УГКЦ зазначив, що через рішення новітніх диктаторів знову мільйони людей у всьому світі приречені на голод, адже Росія заблокувала зернову угоду : «Україна, яка в минулому столітті пережила голодомори і ось за кілька тижнів розпочинатиме Рік пам’яті великого Голодомору 1932–1933 років, добре знає, що таке голодна смерть. Але навіть під час війни ми думаємо про те, як голодного нагодувати, спраглого напоїти, а того, хто страждає від холоду, зігріти і зодягнути».

У цей день Блаженніший Святослав подякував Господу Богу за звільнених із російського полону, із російських катівень 52 героїв-військовослужбовців, які повернулися додому. «Молімося за всіх тих, хто ще перебуває в полоні. Молімося за тих, хто найбільше страждає під час цієї війни. Молімося за немічних, хворих, вмираючих, тих, у кого опускаються руки, тих, хто потребує відчути цей теплий, животворний подих Божої любові», — попросив Патріарх УГКЦ.