Храм Гробу Господнього в Єрусалимі відкрили для відвідувачів

29 березня, 10:05
Світові
Храм Гробу Господнього в Єрусалимі відкрили для відвідувачів - фото 1
Храм Гробу Господнього відкрили для відвідувачів у Вербну неділю за західною традицією, оскільки в Ізраїлі активно проходить вакцинація від коронавіруса.

Про це пише Comments.ua з посиланням на Reuters.

Оскільки більше половини населення Ізраїлю отримали дві дози вакцини, обмеження, пов'язані з пандемією коронавіруса, були послаблені, щоб дозволити невеликим громадам збиратися разом з дотриманням соціального дистанціювання.

"В минулому році була жахлива ситуація на Великдень, без людей, за закритими дверима. Цей рік набагато кращий, двері відкриті, у нас не так багато людей, але ми сподіваємося, що стане краще", — сказав Reuters латинський Патріарх Єрусалиму Пьербаттіста Піццабалла, виходячи з церкви в супроводі священнослужителів і віруючих з пальмовим листям.

Відповідно до ізраїльських обмежень, на проведення зборів через COVID-19 всі віруючі в масках з пальмовими і оливковими гілками в руках пройшли в процесії від Оливної гори до Старого міста.

Цього року християни, які живуть за західною традицією, святкуватимуть Великдень 4 квітня, а православні — майже через місяць, 2 травня.