Християни Віри Євангельської організували Першу всеукраїнську зустріч вдів

27 вересня, 10:06
Суспільство
Християни Віри Євангельської організували Першу всеукраїнську зустріч вдів - фото 1
В Києві у головному офісі братерства УЦХВЄ 25-26 вересня відбулася Перша всеукраїнська зустріч вдів, представниць жіночого служіння з різних областей країни.

Про це повідомляє сайт УЦХВЄ.

Мета зустрічі – об’єднати та оснастити сестер для більш активного й цілеспрямованого служіння.

Розпочалася зустріч роликом про біблійну вдову з міста Наїну, пожалівши яку, Ісус Христос воскресив з мертвих її сина. Тема зустрічі так і звучала – «Мій Наїн». Сестри, які пережили втрату чоловіків, близьких людей, та знайшли потіху у Господі, як ніхто інший здатні потішити тих, хто важко переносить особисту втрату.

«В Україні зростає потреба у служінні вдовам, не тільки у церквах, а й поза ними. Зараз багато жінок, які отримали цей статус у наслідок війни на сході. Їх ніхто не може втішити, дуже часто їхні сльози не висихають, тому християнки, сестри, які пройшли долину плачу, мають піти до цих людей, і показати їм, як Ісус утішає тих, хто знаходиться в жалобі», – каже Віра Деркач, директорка Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ.

За словами координаторки праці із вдовами Зої Виборної, на зустріч приїхало понад 40 делегаток майже з усіх областей. «Це сестри, які хочуть працювати. Їм не завжди достає знань, навичок та практики, але вони готові нести Слово Боже, силу Божу, любов Божу, щоб на власному прикладі показати, що з Богом усе можна пройти», – каже служителька.

Досвідом того, як організоване та працює служіння з вдовами в американських церквах, котрі відвідують українці, поділилися гості з м. Сакраменто Олена Волкова та Лариса Бубела. Також делегатки обмінювалися власним досвідом, переймали бачення сестринської ради та, за свідченнями багатьох, отримали особливе натхнення для цілеспрямованого служіння вдовам у своїх церквах та населених пунктах.

Теги: #ЦХВЄУ