Іларіон (Алфеєв): Патріарх Кирил готується до другої зустрічі з Папою Франциском

07 жовтня, 18:07
Світові
Іларіон (Алфеєв): Патріарх Кирил готується до другої зустрічі з Папою Франциском - фото 1
Тема візиту Папи Римського Франциска на Росію наразі не стоїть на порядку денному, проте нова зустріч між Римським Архиєреєм та Патріархом Московським Кирилом відбудеться.

Про це заявив голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон в інтерв'ю газеті Corriere della Sera, повідомляє Прваославная жизнь.

Архиєрей Моспатріархату закликав розділяти дві теми – зустріч релігійних лідерів і візит понтифіка до Росії.

«Сьогодні така поїздка не стоїть на порядку денному наших двосторонніх відносин. Однак це не означає, що їх не слід розвивати», – сказав митрополит Іларіон.

Водночас голова ВЗЦЗ дав зрозуміти, що йде підготовка до нової зустрічі Папи Франциска і Патріарха Кирила – інформація про неї з'явиться незадовго до проведення.

«Пам'ятаєте, про зустріч у Гавані було оголошено всього за тиждень. Так ось, коли ми закінчимо підготовку другої зустрічі, ми оголосимо про неї тижнем раніше», – сказав митрополит Іларіон.

Як повідомляє Patriarchia.ru, 6 жовтня 2021 року митрополит Іларіон був прийнятий Папою Римським Франциском у Ватикані. Сторони обговорили низку питань, що стоять на порядку двосторонніх відносин між Римо-Католицькою Церквою та РПЦ.