У США склали рейтинг релігійно-інклюзивних компаній

03.03.2021, 13:07
Світові
У США склали рейтинг релігійно-інклюзивних компаній - фото 1
Згідно з Індексом корпоративної релігійної справедливості, різноманітності й інтеграції (REDI Index), Intel і Texas Instruments є двома найбільш релігійно–інклюзивними роботодавцями серед 200 найбільших компаній США. American Airlines, American Express, Google і PayPal також отримав найвищі оцінки.

Повідомляє Слово про слово з посиланням на dialogi.online.

Індекс REDI вимірює релігійну приналежність компаній зі списку Fortune 100 і Fortune 200 за трьома категоріями: різноманітне просування релігії на сторінці їх веб-сайтів; кількість спонсорованих компанією груп ресурсів релігійних співробітників (вони ще називаються званих ERG); проведення громадських тренінгів із релігійного різноманіття.

У цьому році індекс REDI додав у свою оцінку компанії зі списку Fortune 200. Результати показали, що розмір компанії не обов’язково визначає її релігійну інклюзивність – і Intel (компанія зі списку Fortune 100), і Texas Instruments (компанія зі списку Fortune 200) отримали однаковий найвищий бал – 29.

American Airlines і American Express, обидві компанії зі списку Fortune 100, розділили третє місце з компанією зі списку Fortune 200 PayPal. Всі три компанії відставали від лідерів на 7 очок.

Минулого року Фонд релігійної свободи та бізнесу запустив індекс REDI. За словами Брайана Гріма, президента-засновника організації, метою індексу є «виявити передовий досвід компаній, які роблять свої робочі місця дружніми до віри й переконань в надії, що вони стануть взірцем для інших компаній».

Intel, яка минулого року займала друге місце в рейтингу REDI Index. Вона обігнала Google з минулого року на 10 пунктів у 2021 році. Відкрита конференція Intel із релігійної інтеграції принесла їй додатковий імпульс.

Рейтинг Intel також частково пояснюється її ERG. Шість з 33 ERG, спонсорованих Intel, явно засновані на вірі або переконаннях, в тому числі група «Агностики, атеїсти й союзники».

Intel також є єдиною компанією зі списку Fortune 200, у якій є група, присвячена багаї – релігії, що базується в основному на Близькому Сході й має близько 8,5 мільйонів послідовників по всьому світу.

«У вас є одна з найбільших, найбільш успішних великих компаній у світі, яка визнає одну з найменших – з точки зору кількості – світових релігій у світі й включає їх», – сказав Грим. – Це просто картина того, що відбувається всередині Intel. Кожному знайдеться місце за столом».

Texas Instruments була однією з перших компаній в корпоративній Америці, яка включила релігію у свої зусилля за різноманітністю – її мусульманські, християнські та єврейські ERG існують з 2001 року.

«Ці групи часто співпрацюють і проводять заходи один з одним і з іншими групами ресурсів співробітників TI», – сказала Єсенія Мур, віце-президент Texas Instruments з питань різноманітності та відкритості.

Вона сказала, що мета цих зустрічей – «надати співробітникам можливість більше дізнатися про переконання і культурні традиції своїх колег».

Хоча не всі компанії з високими оцінками займаються технологіями, Грим припустив, що пріоритетність духовності в таких конкурентних областях може дати компаніям перевагу.

«Коли робочі місця об’єднані навколо важливих для вас темам, вони стають не просто місцем, де ви отримуєте свою зарплату, але місцем, де ви хочете залишитися», – сказав він.

Грим сказав, що, хоча тільки близько 20 % компаній зі списку Fortune 100 в цей час мають спонсоровані компанією ERG, присвячені вірі або релігії, інші компанії починають це розуміти.

«Зараз такі компанії, як Intel, Texas Instruments і Google, проводять відкриті семінари, щоб поділитися передовим досвідом з іншими компаніями, – підкреслив Грим. – Я розглядаю це як знак того, що це не просто ніша, але і мейнстрим».

У період з 2020 по 2021 рік сім компаній зі списку Fortune 100 додали релігійну інтеграцію до своїх зусиль за різноманітністю і вперше досягли балів за індексом REDI. Конференція Faith @ Work, організована фондами релігійної свободи та бізнесу на початку лютого, також підкреслила висхідний імпульс щодо релігійної інтеграції – конференція зібрала 75 компаній і 400 учасників, в тому числі 11 керівників зі списку Fortune 500.

«Ці корпорації моделюють, як об’єднатися навколо свободи віри, змінити її або взагалі не мати віри», – доповнив Грим. – І вони приймають цю свободу таким чином, який не викликає політичних розбіжностей і суперечностей, але поширюється на всіх».