Італійські католики організували канікули для 700 українських дітей

18 червня, 10:54
Світові
Італійські католики організували канікули для 700 українських дітей - фото 1
З 15 червня по 30 серпня цього року 700 українських дітей та дорослих, які їх супроводжують, зможуть провести літні канікули в Італії далеко від війни та важких умов, в яких вони живуть ось уже понад два роки.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Цього року проект розпочався за підтримки Італійської єпископської конференції, єпархіальних відділень «Карітас» міст Козенця, Ламеція-Терме, Комо, Сенігалія, Іглезіас, Єзі та Удженто, а також Християнської асоціації італійських трудящих (ACLI).

Вже з початку цієї програми, запущеної у 2022 році одразу після початку війни, Італія змогла прийняти понад 700 дітей та підлітків, 600 із них у 2023 році. Цього року канікули пройдуть під девізом «Разом – краще».

Минулорічний досвід прийому дітей виявився дуже позитивним та насиченим. Дітям було надано підтримку, щоб подолати травму війни і знайти сили знайти надію на мирне майбутнє.

В організації дозвілля дітей та підлітків беруть участь не лише духовні особи та волонтери, а й місцеві жителі, які, беручи активну участь у прийомі гостей, сприяють атмосфері солідарності серед місцевого населення.

Президент Єпископської конференції Італії кардинал Маттео Дзуппі, виступаючи перед Генеральною асамблеєю єпископів 20 травня цього року, закликав заохочувати та підтримувати у суспільстві «справи солідарності», щоб громади, виявляючи доброчесність, стали місцями привітної гостинності для всіх.