«Італія солідарна з Україною», – президент Маттарелла до Глави УГКЦ

26 вересня, 09:17
Україна і світ
«Італія солідарна з Україною», – президент Маттарелла до Глави УГКЦ - фото 1
Учасники Пленарної асамблеї Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ) 24 вересня зустрілися з президентом Італійської Республіки Серджо Маттарелла.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У своєму слові до єпископатів Маттарелла наголосив на особливій місії Церкви в сучасній Європі - єднати різні народи заради спільного блага людства.

«У сучасному світі часто з'являються спокуси думати, що вже здобуто мир, утверджені права людини, зокрема релігійні, і що ми живемо у відкритому й толерантному суспільстві. Однак ми знаємо, що в багатьох країнах і сьогодні релігійні почуття використовуються для протистоянь, щоб оправдати різного роду дискримінації», – наголосив він.

За його італійського президента, цивілізаційність Європи повинна проявитися в соціальній, політичній, економічній та освітній сферах. І в цьому важливу роль повинні відіграти релігійні лідери, «спонукаючи до суспільного дискурсу та пробуджуючи приспані почуття людей».

Спілкуючись із президентом Італії, Блаженніший Святослав подякував йому за гостинність до сотень тисяч українців, які живуть і трудяться в Італії, та підтримку для України в протистоянні російській агресії.
Серджо Маттарелла наголосив, що українці є дуже цінною національною спільнотою для італійського народу.
«Я знаю біль вашого народу, який страждає від війни на Сході України. Це спровокувало масову еміграцію ваших громадян. Італія солідарна з Україною», – запевнив Маттарелла.