Капелани ПЦУ заколядували Митрополиту Епіфанію про героїчну оборону Бахмута

11 січня, 12:34
Суспільство
Капелани ПЦУ заколядували Митрополиту Епіфанію про героїчну оборону Бахмута - фото 1
До Предстоятеля автокефальної Української Православної Церкви 10 січня 2023 року завітали капелани. Священики колядою привітали Його з Різдвом Христовим.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

В одній з виконаних колядок йшлося і про героїчну оборону Бахмута.

Митрополит Епіфаній подякував гостям за привітання та зазначив, що безпрецедентне єднання, яке, зокрема, оспівується народною творчістю, стане запорукою нашої перемоги.

Як РІСУ інформувала, 10 січня очільник ПЦУ прийняв у своїй резиденції – Митрополичому домі начальника Служби військового капеланства Збройних Сил України полковника Олексія Терещука.

У зустрічі також взяв участь заступник начальника Служби військового капеланства ЗСУ протоєрей Костянтин Холодов.

Предстоятель ПЦУ обговорив з гостями функціонування інституту військового капеланства у непростий час повномасштабного російського нападу та налагодження зв’язків з іноземними капеланськими службами.

Окрім того, він передав оргтехніку для потреб Служби військового капеланства ЗСУ.

Додамо, найтриваліша за весь час війни битва розгорнулася в Бахмуті та Соледарі, вона має велике стратегічне значення для обох сторін.

Бахмут і Соледар – дві найгарячіші точки війни на даний момент. Битва за Бахмут – найтриваліша за весь час війни. Соледар лише за добу 9 січня зазнав 86 обстрілів різними системами поразки. Соледар, як і Бахмут, важливі для Москви насамперед із погляду репутації.

За інформацією британської військової розвідки, тактичне просування вагнерівців спрямоване на те, щоб оточити, а потім захопити Бахмут, порушивши українські лінії комунікацій.

Речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий заявив, що українські захисники працюють на максимальне виснаження російських військ біля Соледара на Бахмутському напрямку, щоби навіть мінімальні успіхи ворога стали його поразкою.