• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Кардинал Дзуппі обговорить з Байденом механізм повернення українських дітей, яких викрала РФ...

Кардинал Дзуппі обговорить з Байденом механізм повернення українських дітей, яких викрала РФ

18.07.2023, 15:55
Світові
Кардинал Дзуппі обговорить з Байденом механізм повернення українських дітей, яких викрала РФ - фото 1
Спеціальний посланець Папи Франциска кардинал Маттео Дзуппі, який працює над механізмом повернення дітей, проведе три дні в американській столиці. Очікується, що сьогодні він зустрінеться з Байденом у Білому домі.

Про це пише Politico, передає LB.

Прес-служба Святого Престолу заявила, що місія кардинала полягає у “сприянні миру в Україні”. Посол США у Ватикані Джо Доннеллі також перебуває у Вашингтоні і буде присутнім на деяких зустрічах кардинала у Вашингтоні.

У травні Папа Франциск заявив журналістам в Угорщині, що Католицька Церква зробить все, що в людських силах, щоб допомогти повернути українських дітей додому.

Нагадаємо, кардинал Маттео Дзуппі 6 червня зустрівся у Києві з релігійними лідерами, а також Президентом України Володимиром Зеленським. Посланець Папи Римського передав Зеленському листа від понтифіка. Президент наголосив під час зустрічі, що припинення вогню й замороження конфлікту не приведе до встановлення миру.

У Москві кардинал зустрівся з одним із радників президента Володимира Путіна Юрієм Ушаковим і главою РПЦ. Дзуппі заявив, що його місія до Москви була зосереджена на гуманітарних питаннях і не передбачала жодних обговорень мирного плану щодо війни в Україні.