• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Кардинал Паролін на Саміті миру: Ватикан пропонує своє посередництво у розв'язані гуманітарних питань...

Кардинал Паролін на Саміті миру: Ватикан пропонує своє посередництво у розв'язані гуманітарних питань

16 червня, 19:26
Світові
Кардинал Паролін на Саміті миру: Ватикан пропонує своє посередництво у розв'язані гуманітарних питань - фото 1
Ватикан пропонує своє посередництво у розв'язанні гуманітарних питань у російсько-українській війні, заявив державний секретар Святого престолу кардинал П'єтро Паролін.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Святий Престол, як і раніше, прихильний підтримці регулярного зв'язку з українською і російською владою, і, як і раніше, готовий допомогти в реалізації потенційних посередницьких ініціатив, які є прийнятними для всіх сторін і приносять користь тим, хто постраждав", - сказав Паролін на другому пленарному засіданні в рамках Глобального саміту миру в Швейцарії в неділю.

За його словами, Святий Престол занепокоєний трагічними гуманітарними наслідками агресії і прихильний справі сприяння репатріації дітей і звільненню полонених, особливо тяжкопоранених солдатів і цивільних осіб.

"Возз'єднання неповнолітніх з їхніми сім'ями або законними опікунами має бути першочерговим завданням для всіх сторін, і будь-яке використання їхнього становища неприпустиме. Тому вкрай важливо, щоб усі доступні канали були використані для полегшення цього процесу", - сказав кардинал Паролін.