«Карітас Івано-Франківськ» організував виготовлення подарунків для учасників АТО/ООС: акція триває

«Карітас Івано-Франківськ» організував виготовлення подарунків для учасників АТО/ООС: акція триває - фото 1
27 листопада в БФ «Карітас Івано-Франківськ» вручили спеціальні подарунки - розписані футболки, пряники, листи. Все це від учасників акції «Подякуй захисникам України за мирне небо», яку організували до Дня збройних сил України.

Протягом місяця ті, хто мав бажання долучитися до виготовлення оригінальних сувенірів-подарунків, збиралися в Карітасі і брали участь у спеціальних майстер-класах, де розмальовували футболки, пекли пряники, писали цікаві послання.

«Це такий багатофункціональний символ – крила. Бо хлопці - наші крила, а ми – їх тил, - ділиться пані Наталя, яка саме крилами оздобила футболку-подарунок для воїна. – Так само крила має надія, любов яку ми даємо, щоб вони повернулися живі і здорові».

«Карітас Івано-Франківськ» організував виготовлення подарунків для учасників АТО/ООС: акція триває - фото 62474

 

Виготовляли подарунки цілими родинами. Пані Оксана з маленькими доньками теж приєдналася до акції: «Діти вже розуміють ціну того, що живуть під мирним небом, особливо, коли долучаються до такої спільної роботи».

Голова Івано-Франківської міської Спілки сімей загиблих воїнів в зоні АТО Олена Турусова переконана, що не дивлячись на те, що їх рідні загинули, захищаючи свою землю, необхідно підтримувати тих, хто продовжує її захищати: «Ми вкладаємо своє материнське тепло у ці речі, які подаруємо, щоб вони оберігали наших воїнів і передавали хоч крихту домашнього тепла».

«Карітас Івано-Франківськ» організував виготовлення подарунків для учасників АТО/ООС: акція триває - фото 62475

 

Загалом, для подарунків героям, підготували понад сотню розмальованих футболок. Зараз їх передали командиру та бійцям батальйону поліції особливого призначення "Івано-Франківськ", які днями, після ротації, повертаються на схід.

Окрім футболок, вояки отримали - солодощі, рукавиці, шкарпетки та листи.

Учасник ООС Мар’ян Клекот уже п’ять років захищає Україну на сході. «Ми радіємо, що про нас пам’ятають і це дає нам надію, що все у нашій країні буде добре і усі ми повернемося живими і здоровими», - наголосив хлопець, отримуючи символічні подарунки.

«Нас ці футболки будуть з’єднувати з емоціями тих людей, які їх подарували і вкладали свою душу, щиро бажаючи нам всього найкращого. Ми це бачимо і відчуваємо», - додає учасник ООС Тарас Кравченко.

«Карітас Івано-Франківськ» організував виготовлення подарунків для учасників АТО/ООС: акція триває - фото 62476

 

Директор Карітасу отець Володимир Чорній розповідає; «Ми хотіли висловити вдячність бійцям, які кожної хвилини захищають наше мирне життя. Також – привернути увагу суспільства до виховання пошани до бійців, до тих, які, ризикуючи своїм життям кожної хвилини, дають нам можливість спокійно і мирно жити».

Як повідомляють в Івано-Франківському Карітасі - ще є час доєднатися до акції та подякувати військовим, добровольцям та волонтерам, які сьогодні знаходяться на передовій та боронять українські землі на сході України від російських агресорів, оскільки триває вона до 6 грудня.