Керівництво УПЦ МП покриває священика-колаборанта з Бородянки, - ЗМІ

20 липня, 10:35
Суспільство
Керівництво УПЦ МП покриває священика-колаборанта з Бородянки, - ЗМІ - фото 1
Митрополит УПЦ Московського Патріархату Онуфрій 17 липня відвідав парафію в Бородянці, де служить скандальний священик Віктор Талько. У часи окупації Київщини воєнними злочинцями РФ він допомагав загарбникам, давав коментарі пропагандистським ЗМІ, в яких стверджував, що росіянам потрібно було напасти на Україну ще у 2014 році.

Про це повідомив заступник голови управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ архиєпископ Євстратій (Зоря), передає Ракурс.

Нині митрополит Онуфрій, зі слів архиєпископа Євстратія, під час візиту до Бородянки демонстрував всіляку підтримку колаборанту.

"У попа Талька — «жодних проблем» через явне колаборанство. Чому? Може тому, що на Великдень голова СБУ Іван Баканов був у вівтарі на службі митрополита Онуфрія", — пояснив владика Євстратій Зоря.

Талько на камеру російським пропагандистам розповідав, що у часи Революції гідності путінські війська в Україні «зустрічали б з квітами». Також московський священик під час окупації Київської області воєнними злочинцями Росії організовував депортацію мешканців Бородянки до Білорусі.