Керуючий справами УПЦ МП поскаржився Зеленському на органи місцевого самоврядування

07 вересня, 10:04
Держава
Керуючий справами УПЦ МП поскаржився Зеленському на органи місцевого самоврядування - фото 1
Керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній Паканич звернувся до Президента України із скаргою на деяких представників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Про це повідомляє Інформаційно просвітницький відділ УПЦ МП.

Єрарх Московського Патріарху, зокрема, нарікає, що депутати низки міських рад заборонили діяльність УПЦ МП.

"В Київській області депутатами Броварської міської ради, Бориспільської міської ради, Переяславської міської ради, Пристоличної сільської ради та Новопетрівської сільської ради були прийняті незаконні рішення про заборону діяльності парафій Української Православної Церкви на відповідних територіях", - йдеться у зверненні.

У цих рішення керуючий справами УПЦ МП помітив "практику попередньої влади", яка, за його словами, під виглядом переходів відбирала храми їхньої конфесії.

Митрополита Антонія обурило також і рішення мера Броварів про передачу ПЦУ комплексу будівель та споруд в селі Княжичі, що якими коистується Спасо-Преображенський чоловічий монастир УПЦ МП.

"Просимо Вас, вельмишановний Володимире Олександровичу, негайно втрутитись і захистити права громадян України — віруючих Бориспільської єпархії Української Православної Церкви та вжити всіх можливих засобів для зупинення релігійної ворожнечі та порушення єдності Українського Народу.

Бажаємо Вам мужності та міцного здоров’я. Прикликаємо на Ваші труди Боже благословення", - зазначив митрополит Моспатріархату.

Нагадаємо, у липні цього року Івано-Франківська єпархія УПЦ МП погрожувала, що поскаржиться на мера Руслана Марцінківа у Європарламент.