Кирил присоромив молодих росіян, які не хочуть йти помирати на війні з Україною

27 січня, 13:14
Світові
Кирил присоромив молодих росіян, які не хочуть йти помирати на війні з Україною - фото 1
Патріарх Кирил засудив росіян, які бояться мобілізації й виїжджають за межі РФ через страх померти у війні з Україною. Він заявив, що російській молоді довгі роки насаджувалися помилкові цінності.

Про це повідомляє УНІАН.

Як зазначив керманич Російської Православної Церкви в рамках свого виступу у Державній думі РФ 26 січня, деякі росіяни потребують духовної допомоги й повчання, щоб не бояться загинути на фронті.

"Ні для кого не секрет, що на тлі часткової мобілізації деякі наші співгромадяни покинули Росію. Звичайно, цілком зрозумілий страх смерті, який вони, ймовірно, відчули. Думаю, що багато хто з них потребує духовної допомоги й повчання. Адже серед молодого покоління багато років насаджувалися і затверджувалися імпортовані ззовні хибні цінності, які сприймаються абсолютно некритично.", - сказав він.

У цьому контексті він закликав суспільство переглянути цінності, які прищеплюються молодому поколінню, адже вітчизна вимагає від них "патріотизму".

"Ми повинні задуматися про системи виховання та освіти, які принаймні частину нашої молоді перетворюють на внутрішню еміграцію, в той час, як ситуація на Батьківщині вимагає від них, як і від усіх, розсудливості та патріотизму", - сказав він.