Блоґ Павла Береста. Про духовне й гріховне_image

Блоґ Павла Береста. Про духовне й гріховне

Кирило сербам: або я, або Папа

18.02.2013, 00:41
Хочете, щоб до нас перестав їздити патріарх Московський Кирило? - запросіть до України Папу Римського.

Хочете, щоб до нас перестав їздити патріарх Московський Кирило? - запросіть до України Папу Римського, - такий висновок напрошується після прочитання новин з Сербії.

Як повідомляє сайт ruserbia.com, майбутнім візитом патріарха Сербського Іринея до Росії фактично буде виконана умова, яку Російська Православна Церква поставила Сербській: якщо вони хочуть, щоб патріарх Кирило приїхав до Сербії, перш патріарх Іриней повинен відвідати Москву.

Митрополит Іларіон раніше заявляв, що патріарх Кирило "має намір відвідати братську Сербську Православну Церкву", але візит пройде після візиту патріарха Іринея, що зійшов на патріарший престол через рік після Кирила.
Друге умова, яку поставила РПЦ, стосується можливого візиту в Ніш Папи римського Бенедикта XVI, але це питання вже вирішене, так як апостольський нунцій в Белграді архієпископ Орландо Антоніні заявив, що візит папи в Сербію »неможливий»
Патріарх сербський Іриней в середині липня відвідає Росію - пише газета «Бліц», посилаючись на джерела в Московській патріархії. Іриней постарається умовити патріарха Кирила приїхати на святкування 1700 річчя міланського едикту в Ніш на початку жовтня.
Рішення про запрошення патріарха Кирила в Ніш було прийнято ще в минулому році, коли в СПЦ вирішили відправити запрошення всім главам православних церков. Офіційне пріглаешніе, однак, поки не відправляли і, за інформацією "Бліц", це може відбутися вже на нинішньому тижні, так як Святійший архієрейський синод два тижні тому повторно розглядав дане питання.

Митрополит Іларіон раніше заявляв, що патріарх Кирило "має намір відвідати братську Сербську Православну Церкву", але візит пройде після візиту патріарха Іринея.

Друга умова, яку поставила РПЦ, стосувалась можливого візиту в Ніш Папи Римського Бенедикта XVI. Але, як відомо, це питання вже вирішене з відставною Папи.

Нагадаємо, Патріарх сербський Іриней в середині липня відвідає Росію. Іриней постарається умовити патріарха Кирила приїхати на святкування 1700 річчя міланського едикту в Ніш на початку жовтня. Рішення про запрошення патріарха Кирила в Ніш було прийнято ще минулого року, коли в СПЦ вирішили відправити запрошення всім главам православних церков. 

 

Джерело: http://ruserbia.com/religiya/spts/994-patriarkh-serbskij-irinej-skoro-posetit-moskvu