«Київ сьогодні — нова відкрита рана на тілі нашого народу», — єпископ УГКЦ Богдан Дзюрах

08 липня, 18:38
Суспільство
Фото: Богдан Кутєпов - фото 1
Фото: Богдан Кутєпов
«Господи, прийми у Свої обійми невинно убієнних усіх Твоїх синів і дочок та українських діточок!» Такими словами відреагував на ранковий ракетний обстріл України та Києва зокрема владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії.

«Кожне зло викликає огиду, відторгнення і несприйняття. Проте, є злочини, від яких кров стигне в жилах, злочини, які волають до неба», — написав на власній сторінці у Фейсбук єпископ, передає прес-служба Секретаріату Синоду єпископів УГКЦ.

За словами єпископа, Київ сьогодні — нова відкрита рана на тілі нашого народу.

«Господи, прийми в Свої обійми невинно убієнних усіх Твоїх синів і дочок та українських діточок! Господи, зупини безумство безбожного агресора! Господи, врятуй нас з рук ворога і поблагослови нас миром!» — зазначив владика Богдан Дзюрах.

Вранці 8 липня російські загарбники випустили по Україні 40 ракет різних типів. «Станом на 15:30 загалом в Україні внаслідок ворожої атаки загинула 31 людина, ще 125 постраждало», — йдеться у повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій.