Колаборанта Стремоусова відспівував священик УПЦ МП, який одним із перших побіг за російським паспортом

Колаборанта Стремоусова відспівував священик УПЦ МП, який одним із перших побіг за російським паспортом - фото 1
Херсонський телеканал "ВТВ Плюс", власників якого підозрюють у колабораціонізмі, показав репортаж з похорон представника так званої окупаційної адміністрації, зрадника Дмитра Савлученка.

Про це повідомляє Стопкор.

Примітно, що церемонія прощання і відспівування колаборанта відбулась у Святодухівському кафедральному соборі, який підпорядковується УПЦ Московського Патріархату. А провів її ще один зрадник – настоятель одного з храмів у Голій Пристані на Херсонщині Геннадій Шкіль.

Як повідомило місцеве видання "Мост", священик Шкіль одним із перших подав документи на отримання російського громадянства у паспортному столі Олешок, який загарбники "відкрили" 27 червня.

Свої дії настоятель начебто мотивував "терактом, який відбувся у Херсоні". Йдеться імовірно саме про загибель Савлученка, який був ліквідований 24 червня.

Крім того, Шкіль неодноразово називав керівництво УПЦ МП "розкольниками" й проповідував проросійські ідеї.

Колаборанта Стремоусова відспівував священик УПЦ МП, який одним із перших побіг за російським паспортом - фото 95971

 

На похороні зрадника Савлученка також помітили його "колегу" Кирила Стремоусова – він, мабуть уже за звичкою, знову був у бронежилеті.

Нагадаємо, у Херсоні вранці у п'ятницю, 24 червня пролунав вибух: було підірвано автомобіль колаборанта та давнього соратника "голови ВЦА" Сальда – Дмитра Савлученка. Останній загинув на місці.