• Головна
  • Проекти
  • Комісія США з міжнародної релігійної свободи переобрала свого керівника та здійснила ротацію складу...

Комісія США з міжнародної релігійної свободи переобрала свого керівника та здійснила ротацію складу

30.06.2010, 10:11
Комісія США з міжнародної релігійної свободи переобрала свого керівника та здійснила ротацію складу - фото 1
Леонард А. Лео, виконавчий віце-президент Федерального Товариства з дослідження законодавства та громадської політики, переобраний на другий термін на пост голови Комісії США з міжнародної релігійної свободи.

uscirf1.jpgw.jpgВАШИНГТОН Леонард А. Лео, виконавчий віце-президент Федерального Товариства з дослідження законодавства та громадської політики, переобраний на другий термін на пост голови Комісії США з міжнародної релігійної свободи, – повідомляє Інститут релігійної свободи зміст офіційного прес-релізу.

Окрім цього, відбулась ротація у складі самої Комісії. За квотою Президента США Барака Обами 15 червня її членами призначено Феліс Д. Гаєр та Вільяма Дж. Шоу.

Єпископ Шоу у минулому був президентом Національної баптистської конвенції – найбільшого афроамериканського релігійного об’єднання в Сполучених Штатах. Він  також є пастором баптистської церкви «White Rock», в якій він несе служіння з 1956 року. Це його перший термін перебування у складі Комісії.

Пані Гаєр є директором Інституту Якова Блауштейна по поліпшенню прав людини Американського єврейського комітету. Вона вже була у складі Комісії з 2001 року за рекомендацією лідерів Демократичної партії в Палаті представників. Цього разу вона вперше призначена за квотою Президента США.

Довідка:
Комісія США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) є незалежною двопартійною федеральною урядовою комісією США. Уповноважені члени комісії призначаються президентом і керівництвом обох політичних партій в Сенаті та Палаті представників США.

Основними обов'язками Комісії є розгляд фактів та обставин порушень релігійної свободи на міжнародному рівні та внесення рекомендацій Президенту, Державному секретарю та Конгресу США з питань державної політики по відношенню до країн-порушників.