Компанія Facebook співпрацюватиме з Українським католицьким університетом

14.09.2020, 15:38
Католики
Sponsored research  agreement — саме у такому форматі компанія Facebook залучатиме викладачів, студентів та випускників факультету прикладних наук УКУ до реалізації спільних дослідницьких проектів.
Компанія Facebook співпрацюватиме з Українським католицьким університетом - фото 58568

 

Як повідомляють в УКУ, укладення партнерства стало логічним результатом поступового поглиблення співпраці між Facebook Reality Labs та наукової лабораторії машинного навчання УКУ, які мають вже дворічний досвід реалізації спільних проектів.

“Усе почалася близько двох років тому, коли ми на факультеті започаткували стипендії асистентів-дослідників для магістрантів програми з Наук про Дані. Наша студентка Ярослава Лочман була обрана на таку стипендію і розпочала наукові дослідження у галузі комп’ютерного бачення з фокусом на калібрування камер під керівництвом Джейса Прітса, співробітника компанії Facebook. Проведення успішних досліджень, залучення наших викладачів та вагомі публікації зацікавили Facebook Reality Lab, що привело до підписання цієї угоди. Вважаю, що це дуже важливий крок уперед для нас. Адже це дасть можливість продовжити дослідження нашим молодим науковцям, які отримали визнання на такому рівні” – розповів декан факультету прикладних наук УКУ Ярослав Притула.

Sponsored research agreement з УКУ має допомогти поглибити подальші дослідження з автоматичного калібрування камер та застосування результатів у задачах стерео-бачення, візуальної локалізації, 3D реконструкції.

Теги: #УКУ