Ксенія Собчак у своєму фільмі приписала проект "Схиєгумен Сергій" Владиславу Суркову

Ксенія Собчак у своєму фільмі приписала проект "Схиєгумен Сергій" Владиславу Суркову - фото 1
Телеведуча і екс-кандидат в президенти РФ Ксенія Собчак випустила 20 липня фільм «Монастир особливого призначення» про опального схиєгумена Сергія (Романова) і Среднеуральский жіночий монастир.

Як повідомляє Портал «Credo.Press» з посиланням на "Znak.com", на початку фільму Ксенія Собчак обіцяє розповісти про насильство над дітьми в монастирі, ідеї о. Сергія про чіпування і про те, хто стоїть за схимником.

Фільм триває трохи більше двох годин. У другій його частині Ксенія Собчак розповідає про прес-секретаря Среднеуральского жіночого монастиря Всеволода Могучева, який в минулому був членом руху «Наші», створеним екс-помічником президента Росії Владиславом Сурковим з колишніх скінхедів та футбольних фанатів.
«В уральському медіаспільноті давно подейкували, що проект "Распутін 2.0 "- це проект, до якого може бути причетний Сурков. Владислав Юрійович - відомий постмодерніст, він любить такі літературні омажі. І через колишнього "нашиста" Могучева він міг би втілювати в життя одну зі своїх містифікацій», - каже Собчак.

У фільмі вона також стверджує, що тексти проповідей схиєгумена Сергія, які він зачитує для YouTube-каналу, теж пише Могучев.

Частина фільму присвячена нападу на знімальну групу Собчак в монастирі під час роботи над стрічкою. Приблизно місяць тому телеведуча опублікувала відеозапис бійки в Среднеуральск жіночому монастирі, на якій видно, що представники обителі дійсно застосовували силу до знімальної групи.