Лідер КПРФ Зюганов назвав Ісуса Христа "першим комуністом на планеті"

03 вересня, 13:21
Світові
Лідер КПРФ Зюганов назвав Ісуса Христа "першим комуністом на планеті" - фото 1
Зюганов вважає Ісуса Христа першим комуністом на планеті. Також він під час ефіру радіо «Комсомольська правда» закликав усіх вивчати Біблію.

«Першим комуністом на планеті був Ісус Христос. Покладіть поруч проповідь Ісуса і моральний кодекс будівника комунізму - один в один. Головне гасло комуністів «хто не працює, той не їсть» написаний в посланні апостола Павла. Треба вивчати Біблію», - сказав Зюганов.

Нагадаємо, Зюганов підтримав ідею згадати бога в Конституції в 2020 році. За словами Зюганова, у випадку з згадкою бога йдеться про «образ, який відповідає морально-духовним основним цінностям нашої Росії».

Крім того, Зюганов знайшов подібності між релігійним вченням і комунізмом. За його словами, у своїй ідеології комуністи частково запозичили біблійні сюжети.

Слова головного комуніста Росії прокоментувало видання MK.RU:

"Парадоксальність мислення Геннадія Андрійовича, звичайно, вражає - адже саме більшовики і комуністи репресували і розстріляли тисячі священнослужителів і членів їх сімей по всій країні, підірвали або перетворили в сараї тисячі храмів по всій Росії і назвали релігію "опіумом для народу". Про це Зюганов вважає за краще не згадувати".