• Головна
  • Новини
  • Лідера секти Антоніна Догнала засудили за дрібне хуліганство (оновлено)...

Лідера секти Антоніна Догнала засудили за дрібне хуліганство (оновлено)

21.07.2011, 15:54
Лідера секти Антоніна Догнала засудили за дрібне хуліганство (оновлено) - фото 1

Суд визнав Догнала винним у вчинені адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство). І за це присудив йому мінімальне передбачене цією статтею покарання у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 51 гривню.

exklusiv.gifУ Шевченківському районному суді м. Львова 20 липня 2011 року відбулось слухання справи за фактом чинення опору працівникам міліції при затриманні та нанесення тілесних ушкоджень громадянці Г. громадянином Чехії Антоніном Догналом.

Суд визнав Догнала винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство). І присудив йому мінімальне передбачене цією статтею покарання у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 51 гривню.

Судове слухання справи тривало декілька годин і завершилося після 21.00. Було заслухано свідків з обох сторін.

Прихильники Догнала обіцяли опонентам, що вони «горітимуть в пеклі».

Тим часом постраждала мешканка вул. Плугової пані Г. не була належним чином поінформована про судове засідання. Вчора, 20 липня, після проведення судово-медичної експертизи, її самопочуття погіршилось. Сьогодні зранку, 21 липня, чоловік пані Г. викликав швидку. Лікарі порекомендували їй звернутися до невропатолога, після чого пані Г. була скерована на госпіталізацію. Як стало відомо РІСУ, вона звернулася до суду по офіційне рішення. Залежно від висновків судово-медичної експертизи вона подаватиме нову позовну заяву. У цьому її підтримують співмешканці з вул. Плугової. «Ми не можемо допустити безкарності дій А. Догнала, будемо вимагати його депортації з України», — повідомили вони РІСУ.

Інформацію про можливу депортацію Антоніна Догнала підтверджує і начальник ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області Денис Харчук. У Шевченківському райвідділі міліції повідомили, що це питання може розглядатися, але згодом. На самому суді 20 липня такого рішення не було прийнято.

Як повідомляла РІСУ, 19 липня біля приміщення колишньої каплиці отців редемптористів на вул. Плуговій, 6 у Львові громадянин Чехії і лідер нелегальної релігійної групи Антонін Догнал вдарив у голову місцеву мешканку. Після цього він був затриманий працівниками міліції. При цьому він чинив спротив, і лише за допомогою бійців «Беркуту» його було посаджено в автомобіль міліції.