Ляшко уточнив, як діятимуть церкви під час карантину

Кабінет Міністрів на новорічні та різдвяні свята дозволив роботу церков при дотриманні умови 1 людина на 10 кв. м.

Про це повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоров'я — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передають Українські Новини.

"До 8 січня будуть діяти ті "помаранчеві" обмеження, які діяли при адаптивному карантині, з деякими оновленнями. Ці оновлення стосуються роботи церков та інших релігійних установ, оновлення стосуватимуться установ культури, зокрема театрів, кінотеатрів, музеїв, де буде дозволено заповнення або 50% посадкових місць або з урахуванням 1 особа на 10 кв. м", — сказав Ляшко.

Зараз, згідно з постановою Кабміну № 641 від 22 липня, що встановлює карантинні обмеження, проведення масових (культурних, спортивних, соціальних і релігійних) заходів дозволено за участю до 20 осіб із забезпеченням дистанції не менш ніж 1,5 метра, діяльність кінотеатрів і театрів дозволена з наповненістю до 50% місць.

Кабмін продовжив карантин до 28 лютого і вирішив ввести більш жорсткі карантинні обмеження з 8 по 24 січня.

В Україні збираються закрити ТРЦ і непродовольчі ринки під час локдауну.

Також Кабінет Міністрів продовжив карантин до 28 лютого. Це означає, що після 25 січня, коли закінчиться локдаун в Україні продовжать діяти карантинні обмеження "помаранчевої" зони.