Мартін Скорсезе оголосив, шо знімає фільм про Ісуса

02 червня, 15:47
Світові
Мартін Скорсезе оголосив, шо знімає фільм про Ісуса - фото 1
Відомий американський режисер Мартін Скорсезе оголосив, що знімає новий фільм, героєм якого стане Ісус.

Про це повідомляє CREDO.

Минулої суботи, 27 травня, 80‑річний митець був на папській аудієнції для учасників конгресу про католицьке натхнення в культурі. Її організували Джорджтаунський університет у Вашингтоні та видання «La Civiltà Cattolica».

В останній день конгресу режисер відповів на запитання цього італійського єзуїтського журналу. Він говорив, зокрема, про своє «захоплення безпосередністю Ісуса» в «Євангелії від св. Матвія» П’єра Паоло Пазоліні, про значення свого фільму «Остання спокуса Христа» та про наступний крок у пошуках особистості Ісуса, яким став фільм «Мовчання».

Звертаючись до поетів, письменників, сценаристів і режисерів, Папа Франциск зазначив, що їхні твори «допомагають побачити Ісуса, зцілюють нашу уяву від усього, що затьмарює Його обличчя, або — що ще гірше — від усього, що хоче Його зробити звичайним. Пристосувати лик Христа, ніби намагаючись дати Йому визначення і вкласти в наші схеми, означає знищити Його образ. Господь завжди нас дивує, Христос завжди більший, Він завжди є таємницею, що якимось чином вислизає від нас», — сказав Папа.

«Я відповів на заклик Папи до митців [показати Ісуса] єдиним способом, який знаю: придумавши та написавши сценарій для фільму про Ісуса. І я вже почав це робити», — сказав Мартін Скорсезе.