Меморіальний центр «Бабин Яр» очолив колишній топ-менеджер «Нафтогазу»

Меморіальний центр «Бабин Яр» очолив колишній топ-менеджер «Нафтогазу» - фото 1
Максим Рабінович, який влітку 2021 року був звільнений з посади директора ТОВ «Газопостачальна компанія (ГПК) «Нафтогаз України», став генеральним директором Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

Як повідомляє сайт проекту, Макс Яковер «виходить з операційної діяльності» та переходить до Наглядової ради Меморіального центру,пише Главком.

У повідомленні йдеться, що на посаді генерального директора Максим Рабінович планує продовжити реалізацію планів на 2022 рік, затверджених Наглядовою радою Меморіального центру в грудні минулого року.

«Меморіальний центр має стати простором для діалогу й надалі сповідуватиме принципи прозорості та відкритості в роботі. То ж планую весь свій досвід, який я напрацював в абсолютно різних бізнес-інституціях, направити на розвиток проекту, який від сьогодні очолюю», – коментує новопризначений генеральний директор Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» Максим Рабінович.

До того, як Максим Рабінович приєднався до команди Меморіального центру Голокосту, він обіймав пост директора ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». При чому ЗМІ писали, що начебто менеджер був звільнений за статтею, але в «Нафтогазі» заявили, що контракт з Рабіновичем закінчився і не був продовжений. Згодом Рабінович підтвердив журналістам інформацію про звільнення, зазначивши, що офіційна причина – прогул.