Путін та Жириновський поскаржилися один одному на сумну долю російського православ'я

17 лютого, 16:45
Світові
Путін та Жириновський поскаржилися один одному на сумну долю російського православ'я - фото 1
Візантійська імперія "спочатку" була ослаблена приходом хрестоносців із Заходу, а вже потім Константинополь був захоплений османської армією. Про це 17 лютого на зустрічі з керівниками фракцій Держдуми РФ розповів Володимир Путін, який прочитав відповідну книгу, главі ЛДПР Володимиру Жириновському.

Джерело: Credo.press

В ході свого виступу Жириновський розповів Путіну, як Русь в 988 році прийняла християнство. «По-перше, церкви тоді були єдині, ми не знали, що буде розкол. По-друге, православна частина християнського світу була найбагатша. <...> Але варвари прийшли зі Сходу, все захопили, усе розвалилося », - цитує Жириновського РБК.

Жириновський з жалем назвав Росію «сиротою в християнському світі». «Ми не католики і не протестанти», - поскаржився він Путіну. Більш вигідним вважає лідер ЛДПР положення Польщі, "тому що вона частина західно-християнського світу".

«Перед тим як варвари зі Сходу прийшли <...> спочатку прийшли хрестоносці з Заходу і послабили цю імперію православну. А вже потім були нанесені останні удари, і вона була захоплена », - згадав зі свого боку Путін. Однак, що саме відбувалося з Константинополем і в які роки - співрозмовники не згадали.