Митрополит Епіфаній нагородив капеланів медаллю святого Архистратига Михаїла

Митрополит Епіфаній нагородив капеланів медаллю святого Архистратига Михаїла - фото 1

Напередодні Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня, з подякою за ревне служіння Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній відзначив вісьмох капеланів почесною нагородою – медаллю святого Архистратига Божого Михаїла.

Про це повідомляє пресслужба Предстоятеля Православної Церкви України.

«Без капеланів Православної Церкви України складно уявити духовний фронт нашої держави. Саме вони духовно опікуються українськими захисниками, розділяють з ними переживання, дбають про те, щоб віра в Бога й надія на перемогу не згасали, а навпаки – лише посилювалися і зміцнювалися

Капелани 24 години 7 днів на тиждень здійснюють своє покликання – бути поруч із захисниками. Адже саме священники мають найкращу зброю проти духовного зла – Боже Слово. А їхній захист – молитва й діяльна віра у Всемилостивого та Всемогутнього Господа. Завдяки цьому капелани жертовною любов’ю допомагають бійцям зцілювати рани їхніх душ та наповнювати серця надією.

Молімося за тих, хто щодня з вірою в Господа наближає нас до перемоги та дбає про українських Героїв і їхніх рідних! Пам’ятайте, що Церква завжди з вами», – наголосив Митрополит Епіфаній.