Митрополит Епіфаній окремо зустрівся із кардиналом Куртом Кохом

Митрополит Епіфаній окремо зустрівся із кардиналом Куртом Кохом - фото 1
25 січня після завершення загальної зустрічі з делегацією ВРЦіРО відбулася окрема зустріч Предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Епіфанія з префектом Дикастерії сприяння християнській єдності кардиналом Куртом Кохом.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).
В зустрічі взяв участь також архиєпископ Євстратій, заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків.

Митрополит подякував Його Еміненції Курту Коху за увагу до Помісної Церкви України та розповів більш докладно про загальну ситуацію в релігійному житті нашої держави, відповівши на низку питань.

«Ми уважно слідкуємо за подіями. Під час наших зустрічей і Патріарх Варфоломій, і митрополит Еммануїл, який, як я знаю, багато теж зробив для Української Церкви, розповідали нам про них. Також днями ми мали візит Патріарха Олександрійського. Ми раді візиту, який відбувається тепер, і сподіваємося, що з Божою допомогою суперечки, які є між православними в Україні, завершаться», – сказав кардинал Кох.

Митрополит Епіфаній засвідчив відкритість ПЦУ, як однієї з Помісних Церков, до участі у православно-католицькому діалозі.

«Ми маємо добрі відносини як з Греко-Католицькою, так і з Римо-Католицькою Церквами в Україні, протягом минулого року ми мали теплі зустрічі та взаємодію з представниками католицьких єпископських конференцій Польщі, Німеччини, Франції. Тож ми хочемо поглибити контакти також і з Апостольською Столицею», – підкреслив Предстоятель.

Як зазначає прес-служба ПЦУ, зустріч відбулася у теплій доброзичливій атмосфері, а її учасники домовилися продовжити контакти.