Митрополит Епіфаній провів зустрічі з командувачем Сил спецоперацій та з ректором Національної академії СБУ

Митрополит Епіфаній провів зустрічі з командувачем Сил спецоперацій та з ректором Національної академії СБУ - фото 1
Предстоятель Православної Церкви України 30 липня 2021 року у своїй резиденції провів зустріч з командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-майором Григорієм Галаганом.

Про це повідомляє Пресслужба Київської Митрополії ПЦУ.

У зустрічі також взяли участь заступник голови Синодального управління військового духовенства по співпраці зі Збройними Силами України протоієрей Леонтій Никитенко та полковник Олександр Свириденко.

Митрополит Епіфаній акцентував увагу на важливості служіння капеланів для духовної опіки військовослужбовців та їхніх родин. Також Предстоятель наголосив, що Українська Церква буде і надалі підтримувати захисників Батьківщини, а завдяки допомозі Божій та спільним зусиллям ми обов’язково досягнемо перемоги й справедливого миру.

Окрім того, Його Блаженство нагородив генерал-майора Григорія Галагана орденом святого великомученика Юрія Переможця.

Епіфаній 30 липня 2021 року зустрівся також з ректором Національної академії СБУ Андрієм Черняком.

Митрополит Епіфаній провів зустрічі з командувачем Сил спецоперацій та з ректором Національної академії СБУ - фото 76521

 

Як йдеться у повідомленні, Предстоятель Православної Церкви України та очільник Академії обговорили важливу роль духовного виховання молоді для становлення і розбудови української держави.

Андрій Черняк розповів про напрями військово-патріотичного та культурно-духовного виховання курсантів і студентів в НА СБУ – зустрічі з відомими митцями та громадськими діячами, започаткування показів сучасного патріотичного кінематографу, вшанування пам’яті героїв-захисників нашої держави. Також з метою духовного виховання молоді на території Академії для співробітників та вихованців діє каплиця на честь святого архістратига Божого Михаїла. А у вихідні дні та свята там звершуються богослужіння для усіх бажаючих. «Для нас важливо виховати не просто фахівців, а справжніх патріотів України», – підкреслив ректор НА СБУ.

«Ми вболіваємо за українську державність. Будемо відстоювати і територіальну цілісність нашої держави, і духовну єдність. Всіма нашими силами. Тяжкі випробування випали на долю нашого народу. Але якщо будемо єдині – будемо сильні», – зокрема сказав Предстоятель ПЦУ.

На згадку про зустріч Блаженнійший владика подарував гостю книгу про два роки розвитку Православної Церкви України.

З нагоди 1033-ї річниці Хрещення Руси-України ректор від колективу Академії передав Митрополиту Епіфанію картини зі зображенням Свято-Михайлівського Золотоверхого собору.