Митрополит Епіфаній став Почесним доктором Національного авіаційного університету

22 лютого, 11:01
Православні
Митрополит Епіфаній став Почесним доктором Національного авіаційного університету - фото 1
Митрополит ПЦУ Епіфаній 21 лютого 2024 року відвідав Національний авіаційний університет. Його Блаженство супроводжував ректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк.

Як повідомляє сайт ПЦУ, на урочистому засіданні вченої ради відбулося присвоєння Митрополиту Епіфанію звання «Doctor Honoris Causa», під час якого в. о. ректора навчального закладу, доктор історичних наук, професор Володимир Шульга вручив Його Блаженству атрибути Почесного доктора Національного авіаційного університету.

У своєму слові Предстоятель висловив вдячність за довіру і надану честь бути удостоєним цього звання.

«Приймаю це високе звання з розумінням того, що присвоєне воно не лише мені особисто як Предстоятелю, а загалом усій нашій багатомільйонній помісній Українській Православній Церкві, Церкві українського народу, яка проходить всі труднощі і випробування разом зі своїм народом. Адже ми живемо у справді складний і дуже відповідальний час.

Добре знаючи нашу об’єктивну історію, всі розуміють, що зараз питання стоїть досить гостро: чи ми будемо, чи ні. Чи ми встоїмо як народ, як нація, як держава чи піддамося ворогу. Не лише вірю, а й твердо знаю: український народ засвідчив, що є духовно сильним і незламним. А тому – ми неодмінно будемо!

Ми вже разом здолали багато перепон на нашому нелегкому шляху, і я вірю, що в подальшому, крок за кроком, здобудемо ту омріяну для нас, велику українську перемогу. Бо ми йдемо шляхом правди, а де правда, там – Бог, а де Бог – там завжди перемога! Тож з Богом – до Перемоги!», – сказав Митрополит Епіфаній.

Після завершення урочистого засідання вченої ради Предстоятелю Православної Церкви України провели екскурсію музеєм університету.