Митрополит Епіфаній відвідав Ставропігійний центр Вселенського Патріархату в Шамбезі

14 квітня, 09:26
Православні
Митрополит Епіфаній відвідав Ставропігійний центр Вселенського Патріархату в Шамбезі - фото 1
10 квітня 2024 р. за згодою Вселенського Патріарха Варфоломія під час свого перебування в Женеві (Швейцарія) Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Ставропігійний центр Вселенського Патріархату в Шамбезі. Владику супроводжував заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ митрополит Білоцерківський Євстратій.

Предстоятеля ПЦУ зустрів митрополит Швейцарський Максим з духовенством та відповідальними працівниками центру, інформує офіційний сайт ПЦУ.

«З радістю вітаємо Ваше Блаженство у Шамбезі, для нас це велика честь і радість приймати Предстоятеля Православної Церкви України тут», – підкреслив владика Максим.

Митрополит Максим розповів очільнику ПЦУ про історію та діяльність Ставропігійного центру Вселенського Патріархату в Шамбезі. Окрім цього, йшлося про подальший розвиток двосторонньої співпраці для духовної опіки православними українського походження, які перебувають у Швейцарії.

«Ми маємо тут та в Цюріху громади, де звершуються служби українською мовою», – зазначив митрополит Швейцарський.

Розмова завершилася обміном пам’ятними подарунками. Після цього Предстоятель ПЦУ відвідав храм Ставропігійного центру та каплицю, де моляться франкомовна й україномовна громади. На завершення візиту Митрополит Епіфаній помолився біля могили будівничого центру в Шамбезі спочилого митрополита Швейцарського Дамаскіна.