Митрополит Епіфаній відзначив матерів та вдів полеглих воїнів церковними нагородами

19 травня, 10:08
Православні
Митрополит Епіфаній відзначив матерів та вдів полеглих воїнів церковними нагородами - фото 1
Предстоятель Православної Церкви України на Алеї слави біля Покровського храму у селі Мамаївці, на Буковині, звершив Панахиду за спокій душ полеглих захисників Батьківщини, наших новітніх Героїв, та вручив матерям і вдовам полеглих воїнів медалі «За жертовність і любов до України».

«Сьогодні ми згадуємо у наших молитвах тих, кого вже немає – наших новітніх Героїв. Українська Церква називає тих, хто віддав своє життя за Україну, новітніми Героями, незалежно від того, чи присвоєне їм державне звання», – звернувся до присутніх Митрополит Епіфаній. Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

«Господь сказав, що «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх» (Ін. 15: 13). Тому ми пам’ятаємо, ми шануємо, ми молимося. Бо найголовніше для тих, які відійшли, а особливо наших новітніх героїв-воїнів, є наша молитва. Через молитву ми проявляємо до них свою любов і засвідчуємо, що вони існують. І той подвиг, який вони звершили заради кожного із нас, ми повинні пам’ятати і не дати можливість ворогові втілити ті ідеї, які вони хочуть втілити у життя», – наголосив він.

Митрополит Епіфаній також побажав всім сили для подальшої наполегливої боротьби, яка завершиться нашою перемогою.