Митрополит Епіфаній відзначив українських волонтерів

18 лютого, 10:03
Православні
Митрополит Епіфаній відзначив українських волонтерів - фото 1
Предстоятель ПЦУ 17 лютого 2024 року завітав до українських волонтерів, які сприяють обороноздатності країни та допомагають нашим воїнам у боротьбі проти російських окупантів.

Волонтери вже сплели й передали воїнам 120 тисяч квадратних метрів маскувальних сіток і продовжують далі цю діяльність, а також шиють мʼякі ноші, виробляють перископи й окопні свічки, повідомляє пресслужба ПЦУ.

У заході також взяли участь архиєпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, настоятель храму на честь святого великомученика Юрія Переможця протоєрей Віталій Матіящук та в. о. голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Микола Калашник.

У хабі БО «Фонд Суспільної Допомоги» Митрополит поспілкувався з українськими волонтерами. Він висловив їм вдячність та відзначив високими церковними нагородами.

«Ми разом сильні, незламні, та будемо далі боротися задля нашої української перемоги. І перемога неодмінно буде з нашим українським народом, адже Бог і правда на нашому боці», – сказав Митрополит Епіфаній.