Митрополит Епіфаній взяв участь у прийнятті в Посольстві США у Празі

Митрополит Епіфаній взяв участь у прийнятті в Посольстві США у Празі - фото 1
Під час міжнародної міністерської конференції з питань свободи релігії та переконань, яка відбулася у Празі, на запрошення посла Сполучених Штатів Америки у Чеській Республіці Біджана Сабета Митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у прийнятті для глав делегацій – учасників конференції.

Про це повідомляє сайт ПЦУ.

Предстоятеля ПЦУ супроводжував заступник голови Управління зовнішніх церковних звʼязків митрополит Білоцерківський Євстратій.

Перед учасниками прийняття – дипломатами, релігійними та громадськими діячами, науковцями – виступили посол США Біджан Сабет, заступник Державного секретаря США з питань громадської безпеки, демократії та прав людини Узра Зейя та спеціальний представник Державного департаменту США з питань релігійної свободи Рашад Хуссейн.

У своїх виступах вони підкреслили важливість захисту релігійної свободи перед загрозою з боку тоталітарних режимів та терористичних організацій. Зокрема було підкреслено загрозу для релігійної та культурної самобутності України, яку несе російська військова агресія.

Після офіційних виступів спілкування продовжилося у неформальній атмосфері.