Митрополит Епіфаній зустрівся з колишнім віце-президентом США Майком Пенсом

Митрополит Епіфаній зустрівся з колишнім віце-президентом США Майком Пенсом - фото 1
Очільник ПЦУ 29 червня зустрівся з 48-м віце-президентом Сполучених Штатів Америки Майком Пенсом. Зустріч проходила на території адміністративного центру Православної Церкви України – Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

Предстоятель ПЦУ та американський державний діяч вшанування захисників України, які полягли у боротьбі з російськими загарбниками, поклавши квіти до меморіалу «Стіна пам’яті». Далі сторони відвідали кафедральний Свято-Михайлівський собор.

Під час спілкування мова йшла про боротьбу народу України супроти російського агресора та відстоювання нашої свободи й незалежності. Митрополит Епіфаній наголосив, що ці цінності є даром Божим і українці продовжуватимуть їх захищати, допоки ворог не покине нашу землю.

Також очільник ПЦУ розповів про становлення автокефальної Православної Церкви України, релігійну ситуацію в нашій державі та капеланське служіння для військовослужбовців.

На завершення зустрічі Митрополит подякував Майку Пенсу за підтримку України й побажав йому Господньої допомоги, сил і натхнення для подальшого захисту свободи і справедливості.

Пенс відвідав Бучу та Ірпінь.