Митрополит Епіфаній зустрівся з представниками громад, які нещодавно приєдналися до ПЦУ

Митрополит Епіфаній зустрівся з представниками громад, які нещодавно приєдналися до ПЦУ - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 28 лютого зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з представниками парафії преподобного Серафима Саровського м. Кременчук Полтавської області на чолі з архимандритом Феодосієм (Овчаруком) та парафії Введення у храм Пресвятої Богородиці с. Білецьківка Кременчуцького району на чолі з протоєреєм Ігорем Мосієнком.

Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Під час спілкування йшлося про актуальні питання церковного життя та роль релігійної складової у повномасштабному російському вторгненні. Також Предстоятель Української Православної Церкви подякував присутнім за те, що вони звершили справді важливий і відповідальний крок – послідували Томосу про автокефалію та вручив священнослужителям іменні єпитрахилі й богослужбові видання українською мовою.

Своєю чергою гості зазначили, що з приєднанням до ПЦУ їхнє парафіяльне життя пожвавилося, а до храмів прийшло чимало молоді.

Окрім того, Його Блаженство відзначив мецената парафії на честь преподобного Серафима Саровського Максима Короля церковною нагородою.