Митрополит Олександр (Драбинко): Молодь взагалі не розуміє, з якого це переляку Церква підпорядковується Москві

30 березня, 14:24
Міжконфесійне
Митрополит Олександр (Драбинко): Молодь взагалі не розуміє, з якого це переляку Церква підпорядковується Москві - фото 1
Митрополит ПЦУ Олександр (Драбинко) вважає, що віддік громад з УПЦ МП неминучий - люди просто "голосуватимуть ногами".

Про це він заявив, коментуючи слова відомого богослова архимандрита Кирила (Говоруна), що УПЦ МП втратила канонічний і богословський сенсу для свого існування.

"Дякую отцю Кирилу за чудову квінтесенцією щодо і власних думок і спостережень. Підписуюсь під кожним словом. І ще додам - чим далі, тим «позичені в сірка очі» для приходу в «прийми» будуть менш привабливими", - написав він у себе на Фейсбуці.

"А щодо «єпископських втрат» то вони неминучі - у парафіян у зв’язку із доступом до інформації і ростом релігійної освіти відкриваються очі і зростає канонічна свідомість. Вони «голосуватимуть ногами». Часто спілкуюсь із молоддю, яка навчається в київських вишах - вони взагалі не розуміють що таке «русскій мір» і з «якого переляку» (канонічного) Україна має бути в підпорядкуванні Московського Патріарха і Російської Церкви!?", - наголосив митрополит ПЦУ.

Нагадаємо, в інтерв'ю РІСУ архимандрит Кирило (Говорун) заявив, що після створення ПЦУ канонічного і богословського сенсу для існування УПЦ МП вже немає. Коли священнослужителі Моспатріархату усвідомлять, що немає причин для окремого існування, тоді це відкриє шлях до возз’єднання.