Митрополит УГКЦ благословив та передав три автомобілі для потреб ЗСУ

26 липня, 15:50
Суспільство
Митрополит УГКЦ благословив та передав три автомобілі для потреб ЗСУ - фото 1
25 липня архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк благословив 3 транспортні засоби для потреб військових ЗСУ. Це позашляховик марки Ford і дві карети швидкої допомоги.

Перша карета швидкої допомоги була придбана парафіянами Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Тернопіль після благодійної ініціативи збору коштів при участі квартету «Акорд». Допомагали доставити транспортний засіб із Сицилії (Італія) до України Ігор Демуш та Іван Богак. Про це повідомляє сайт Синоду єпископів УГКЦ.

Друга карета швидкої допомоги подарована асоціацією «Покрова» м. Генуя (Італія) за ініціативи голови асоціації Олега Сагайдака.

Після освячення транспортних засобів митрополит склав подяку усім доброчинцям і побажав, щоб Господь Бог оберігав кожного, хто буде користуватися цим транспортним засобом для добра і перемоги України.

Додамо, що 26 травня архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк благословив та передав 7 автомобілів (2 позашляховики та 5 реанімобілі) для потреб Збройних сил України.

av2

av3